menu

SIRENE DAVRAS *****

od 1 690,- Kč
Turecko » Davras
Lyžování ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Isparta je vzdálená 25 km a je oblíbená pro výrobu koberců a výrobu růžové vody. Tyrkysové jezero Eğirdir je také méně než hodinu jízdy od hotelu Sirene Davras, kde je k dispozici bezplatné soukromé parkoviště.

Vybavení pokoje

Pokoje a apartmány jsou navržené s ohledem na to, aby hosté zažili pohodlnou a klidnou dovolenou, jsou vám k dispozici s prostorným a pohodlným designem. Ve všech pokojích od nejmenších pokojů až po pokoj King je prominentní pohodlí a prostor. Pokoje jsou vybaveny mnoha technologickými infrastrukturami, jako jsou satelitní vysílání, systém magnetických dveří, systémy inteligentních dveřních zámků, elektronický trezor. Pokoje standard (20 m²) s výhledem do hor - max.2 osoby - francouzská postel, koupelna, telefon, klimatizace, minibar, vysoušeč vlasů, trezor, topení, wifi připojení k internetu zdarma, ručníky, župany a pantofle. Pokoje standard (25 m²) s výhledem na sjezdovku - max.2+1 osoba - twin postele, koupelna, telefon, klimatizace, minibar, vysoušeč vlasů, trezor, topení, wifi připojení k internetu zdarma, ručníky, župany a pantofle. OVA suite (35 m²) s výhledem do nížiny - max. 3+1 osoba - dvě ložnice, jedna koupelna, francouzská postel nebo twin postele, telefon, klimatizace, minibar, vysoušeč vlasů, trezor, topení, wifi připojení k internetu zdarma, ručníky, župany a pantofle. PENTA suite (40 m²) s výhledem do nížiny - max.4 osoby - dvě ložnice, dvě koupelny, francouzská postel nebo twin postele, telefon, klimatizace, minibar, vysoušeč vlasů, trezor, topení, wifi připojení k internetu zdarma, ručníky, župany a pantofle. PENTA DUPLEX suite (49 m²) s výhledem na sjezdovku - max.4+1 osoba - mezonet, dvě ložnice, dvě koupelny, francouzská postel nebo twin postele, telefon, klimatizace, minibar, vysoušeč vlasů, trezor, topení, wifi připojení k internetu zdarma, ručníky, župany a pantofle. SUITE (60 m²) s výhledem na sjezdovku - max.2+1 osoba - jedna ložnice, obývací pokoj, jedna koupelna, francouzská postel nebo twin postele, telefon, klimatizace, minibar, vysoušeč vlasů, trezor, topení, wifi připojení k internetu zdarma, ručníky, župany a pantofle, příslušenství pro přípravu kávy a čaje. PRESIDENTSKÁ SUITE (115 m²) s výhledem na sjezdovku - max.4+1 osoba - mezonet, dvě ložnice, obývací pokoj, dvě koupelny, francouzská postel nebo twin postele, telefon, klimatizace, minibar, vysoušeč vlasů, trezor, topení, wifi připojení k internetu zdarma, ručníky, župany a pantofle, příslušenství pro přípravu kávy a čaje.

Stravování

V restauraci hotelu si hosté mohou pochutnat na místních specialitách z provincie Isparta. Čtyři různé bary nabízejí příležitost k odpočinku před krbem, popíjením koktejlů nebo renomovaných tureckých destilátů.

Sport a zábava

Byl pro vás vyvinut komplexní program aktivit kombinující příležitosti, které poskytuje příroda, s letními i zimními aktivitami. Zimní aktivity, které mají lyžařští sportovci nejraději, se spojují s letními aktivitami, které sportovci během letních táborů potěší. Proto jsou pro vás k dispozici komplexní aktivity s několika možnostmi. Hotelové SPA centrum provozované společností Sanitas SPA, splní vaše očekávání díky široké škále nabízených služeb, jako jsou vnitřní bazén, masážní místnosti, sauna a turecké lázně. V SPA centru je mnoho různých aktivit, typů masáží a zdravotních balíčků. Kromě toho je k dispozici také sportovní hala, fitness centrum a přístrojové aerobní vybavení. Lyžařská stopa začíná dětským výtahem u hotelu. 7 km dlouhá lyžařská stopa se třemi různými kategoriemi splňuje všechna očekávání milovníků lyžování. Jelikož je klima obecně mírné, snižuje se riziko sportovců během sportovních aktivit a zvyšuje se účinnost lyžování. K dispozici jsou dva tenisové kurty na profesionální úrovni. Tenisové kurty, navržené jako Hard Court, poskytují příležitost hrát tenis v čistém a chladném počasí a s maximálním potěšením a výkonem.

Cena zahrnuje:

* 1x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s plnou penzí


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena