menu

SIX SENSES KOCATAS MANSIONS *****

od 24 590,- Kč
Turecko » Istanbul
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Toto historické sídlo se nachází v prestižní istanbulské čtvrti Sariyer v evropské části Istanbulu a nabízí nádherný výhled na úžinu Bospor a zahrnuje architektonické prvky z původních budov osmanské éry. Tato „perla Bosporu“ září díky svému závazku vůči komunitě, udržitelnosti, pohodě a designu, naplněnému nádechem zábavy a výstřednosti.
Hotel Six Senses Kocatas zahrnuje dvě historická sídla - Kocatas Mansion a Sait Pasa. Obě byla postavena v době osmanské éry a dříve je vlastnil Necmettin Molla Kocataş, bývalý ministr spravedlnosti a zakladatel Kocatas Water.

Vybavení hotelu

Celkem 43 pokojů a apartmánů je umístěno ve dvou majestátních tříúrovňových citlivě zrekonstruovaných budovách spolu se salonky, banketovými a funkčními místnostmi a galerií.
Dále je zde k dispozici knihovna s velkým výběrem knih a časopisů, laboratoř, fitness centrum s možností osobního trenéra, boutique, Six Senses Spa, restaurace a bar.

Vybavení pokoje

Ke standardnímu vybavení pokojů patří stropní ventilátor, vysoušeč vlasů, minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, trezor, deštník, podložka na cvičené jogy, SAT-TV, wifi připojení k internetu.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Istanbul - Praha v nejnižší knihovací třídě * 3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní * privátní transfer letiště - hotel - letiště


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena