menu

RIXOS PREMIUM TEKIROVA *****

od 37 590,- Kč
Turecko
Pobytový zájezd ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Vzdálenost od letiště Antalya: 74 km​
Tento resort se rozkládá v překrásné oblasti Tekirova na úpatí pohoří Taurus. Leží asi 15 km od Kemeru. Areál hotelu je poměrně rozsáhlý, hlavně vzhledem k tomu, že je rozdělený do dvou bloků.

Vybavení hotelu

​V hotelu se nachází recepce, klimatizace, 24-hodinová recepce, pokojová služba, salón krásy, hotelové parkoviště a autopůjčovna, snack bar a několik restaurací. Dále pak zasedací místnost, solární studio, venkovní a vnitřní bazén. Přímo v hotelu je k dispozici lékař.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje v tomto hotelu jsou vkusně a příjemně zařízeny. Mezi standardní vybavení patří například klimatizace, koupelna s vanou, ústřední topení, fén na vlasy, mini bar, trezor, telefon a TV.​

Stravování

​Stravování je zde formou all inclusive, kde máte možnost využívat občerstvení po celý den. Oběd a večeře je v hlavní restauraci nebo v a la carte restauraci. Dále si hosté mohou vychutnat turecké speciality, kávu a zákusky a na závěr vynikající zmrzlinu. Pro děti je zde dětské menu.

Sport a zábava

​Na své si zde přijdou hlavně milovníci aktivní dovolené. Hosté zde mají širokou škálu zajímavých sportů, jako například lukostřelba, fitness, aerobik, stolní tenis, tenis a volejbal. Za poplatek dále také bowling a potápěčské centrum.

Náš názor

​Toto místo je velmi zajímavé, je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak mladé páry. Jsou zde opravdu krásné rozlehlé zahrady.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu charterovým letem Praha-Antalya-Praha * vybraný počet nocí ve zvoleném typu pokoje s uvedenou stravou * skupinový transfer z/na letiště * služby českého delegáta * letištní a bezpečnostní taxy

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný příplatek za individuální transfer


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena