menu

KUUM HOTEL & SPA *****

od 41 090,- Kč
Turecko » Egejská riviéra » Bodrum
All inclusive ~
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní designový hotel Kuum se nachází v Göltürkbürü a nabízí úchvatný panoramatický výhled na záliv a blankytně modré moře. Architektura tohoto unikátního butikového hotelu byla inspirována regionální krásou, přírodními zdroji a historickým odkazem jihozápadního Turecka a Egejského moře. Kuum Hotel & Spa se nachází jen 18 km od centra města Bodrum.

Vybavení hotelu

Hotel se může pochlubit nejlépe zařízenými lázněmi v této oblasti. Nabízí 66 pokojů a 13 privátních residencí. Všechny pokoje mají přímý výhled na moře. Hostům je zde k dispozici restaurace, recepce, bar, úschovna zavazadel, obchod, prádelna, čistírna, kadeřnictví, kosmetika, směnárna, sauna, fitness centrum, wellness centrum, masáže, jacuzzi, turecké lázně hammam, krytý bazén, WiFi připojení zdarma v celém objektu, parkoviště v areálu hotelu zdarma.

Vybavení pokoje

V zařízení pokojů vás zaujme kombinace ručně vyřezávaného dřeva a přírodního kamene. Všechny pokoje mají bezplatné Wi-Fi připojení, satelitní TV s plochou obrazovkou a dokovací stanici pro iPod. Pokoje ve druhém a třetím poschodí mají velký balkón, pokoje v přízemí terasu do zahrady.

Stravování

Restaurace hotelu Kuum nabízí mezinárodní gurmánskou středomořškou kuchyni, včetně čerstvých pokrmů z mořských plodů. V hotelovém baru Lounge si mohou hosté vychutnat lahodný tropický koktejl.

Sport a zábava

V hotelových lázních si mohou hosté dopřát relaxační masáž, zajít do krytého bazénu, fitness centra a tureckých lázní. Kuum Hotel má dřevěnou terasu o ploše 500 metrů a přímý vstup do moře.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Bodrum-Praha * 7x ubytování ve zvoleném typu pokoje s uvedenou stravou * privátní transfer z/na letiště * letištní a bezpečnostní taxy

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena